How to get ready for giant career leaps? (spalio 9d.)

2015-10-14


Jolanta Kavalė Jolanta Kavalė – daugelio mokslinių ir publicistinių straipsnių autorė, kurių tematika yra karjeros kūrimas ir žmonių veiklos inžinerija. Kaip karjeros konsultantė yra sukaupusi daugiau nei 700 valandų patirtį, teikiant paramą Lietuvos ir užsienio jaunuoliams ir suaugusiems. J. Kavalė yra aukštųjų mokyklų Karjeros valdymo informacinės sistemos konsorciumo valdybos narė, Tarptautinės švietimo ir profesinio orientavimo asociacijos (IAEVG) narė, Žmonijos vystymo ir galimybių asociacijos (HDCA) narė. Šiuo metu J. Kavalė dirba Kauno technologijos universiteto Karjeros centro vadove. Taip pat, veikia kaip asocijuota mokslininkė Bielefeldo (Vokietija) Švietimo ir galimybių tyrimų centre ir dalyvauja tarptautiniame tarpdisciplininiame projekte “Kas yra poreikiai”, kartu su žymiausiais pasaulio socialinių mokslų, ekonomikos ir filosofijos mokslininkais. "Staigių ir nuolatinių pokyčių laikmetyje ypač sunku prognozuoti ateities darbo rinkos tendencijas. Šiuolaikinis jaunimas dažnai kreipiasi į karjeros konsultantus siekdami suprasti aplink vyraujantį chaosą, karjeros kūrimo galimybes. KTU Karjeros centre kasdien susiduriu su įvairiausiomis jauno žmogaus gyvenimo ambicijomis, kurios yra sėkmingai realizuojamos. Džiaugiuosi, galėdama pasidalinti savo įžvalgomis apie sėkmingą karjeros vystymą.

Pranešimai (SWITCH)

2015-10-02

Hack (spalio 8d.)

2015-10-02

Hack (spalio 9d.)

Kiti renginiai

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS 2018-04-05

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS

Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers. 2018-01-23

Watch the Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers in Vilnius and learn more about the progress of the project and what is planned for this year.

Makroprudencinės politikos konferencija 2017 2017-05-11

Lietuvos bankas organizuoja tarptautinę konferenciją „Ar nekilnojamojo turto kainos turėtų būti vienas iš makroprudencinės politikos tikslų?“ Ji aukšto lygio makroekonominės politikos formuotojus iš europinių ir tarptautinių institucijų,...

Lietuvos bankas 2017-03-14

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristato 2016 m. bankų sektoriaus rezultatus, naujausias skolinimo ir skolinimosi tendencijas, prognozes, vykstančius pokyčius mokėjimo paslaugų rinkoje.

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata” 2017-03-08

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata”

PR Lapės 2016 2017-01-23

„PR Lapės 2016“ – tai kasmetiniai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto apdovanojimai, kurių tikslas – įvertinti bei apdovanoti įdomiausius komunikacijos projektus.