Follow your passion and earn a million (spalio 8d.)

2015-10-13


Antanas Guoga #SWITCH! idėjos sumanytojas ir renginio iniciatorius. Antanas tiki, jog tiesiausias kelias spręsti jaunimo nedarbo problemą yra suteikti žinių, kaip drąsiai veikti skaitmeninėje rinkoje ir pačiam susikurti darbo vietą. Pirmąsias verslumo pamokas septynmetis A. Guoga gavo Alytaus turguje parduodamas kartu su Underių šeima užaugintus pomidorus. Išvykęs į Australiją, po pamokų užsidirbdavo pjaudamas kaimynams žolę, plaudamas mašinas, taisydamas siuvimo mašinas. Antanui puikiai sekėsi loginio mąstymo ir matematinių žinių reikalaujanti veikla, tad dar šešiolikmetis pradėjo dirbti „Australian Mortgage Brokers“ vadovo asistentu. Būdamas 20 metų įsidarbino „CitiBank“ valdomame investiciniame banke Honkonge, kur buvo atsakingas už naujų klientų pritraukimą ir jų investicinio portfelio valdymą. Didžiausios sėkmės sulaukė A. Guogos e.verslo idėjos bei investicijos į e.verslus Lietuvoje, Australijoje, JAV. Šios įmonės yra sukūrusios virš 500 darbo vietų, daugiau kaip 300 iš jų – Lietuvoje. Nuo 2014 m. A. Guoga išrinktas į Europos Parlamentą. Čia dirba, kad būtų kuriamos palankesnės veiklos sąlygos internete vartotojams ir verslui, didinamas informacijos ir tinklų saugumas internete, mažinama administracinė našta smulkiam ir vidutiniam verslui. Lietuvos politikas toliau aktyviai užsiima filantropine veikla. Visą savo, kaip europarlamentaro, atlyginimą ir dalį verslo pelno skiria labdarai ir paramai. Įkvepiančiame rytiniame susitikime Antanas pasidalins savo sėkmės istorija ir diskutuos apie tai, kaip laimėti versle.

Pranešimai (SWITCH)

2015-10-02

Hack (spalio 8d.)

2015-10-02

Hack (spalio 9d.)

Kiti renginiai

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS 2018-04-05

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS

Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers. 2018-01-23

Watch the Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers in Vilnius and learn more about the progress of the project and what is planned for this year.

Makroprudencinės politikos konferencija 2017 2017-05-11

Lietuvos bankas organizuoja tarptautinę konferenciją „Ar nekilnojamojo turto kainos turėtų būti vienas iš makroprudencinės politikos tikslų?“ Ji aukšto lygio makroekonominės politikos formuotojus iš europinių ir tarptautinių institucijų,...

Lietuvos bankas 2017-03-14

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristato 2016 m. bankų sektoriaus rezultatus, naujausias skolinimo ir skolinimosi tendencijas, prognozes, vykstančius pokyčius mokėjimo paslaugų rinkoje.

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata” 2017-03-08

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata”

PR Lapės 2016 2017-01-23

„PR Lapės 2016“ – tai kasmetiniai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto apdovanojimai, kurių tikslas – įvertinti bei apdovanoti įdomiausius komunikacijos projektus.